مسپولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی  CSR

شرکت سرمایه‌گذاری  و ساختمانی آلتون با ارزش آفرینی مستمر در راستای ماموریت خود و در جهت تحقق چشم انداز به صورت فزاینده خلق ارزش برای ذینفعان نموده و در محیط کسب و کار رویکردهای متعددی را در حوزه مسئولیتهای اجتماعی خود نظیر حضور در فعالیتهای معاصر و هنری و همچنین مشارکت و سرمایه‌گذاری در ساخت مجموعه های آموزشی و محصولات سینمایی، آسایش و امکانات رفاهی را برای اقشار متعدد جامعه به انجام رسانده است.

بیانیه مسئولیت اجتماعی شرکت سرمایه‌گذاری  و ساختمانی آلتون

شرکت سرمایه‌گذاری  و ساختمانی آلتون به عنوان یک بنگاه اقتصادی، با هدف تاثیرگذاری و فرهنگ‌سازی در توسعه ملی، با پذیرش داوطلبانه مسئولیت اجتماعی خود، متناسب با ماموریت شرکت، در دو بخش جامعه و محیط زیست با لحاظ نمودن منافع تمامی ذی‌نفعان رویکردهای زیر را اتخاذ کرده‌است:

  1. توجه آگاهانه به توسعه اقتصادی جامعه و حفظ منافع ذینفعان شرکت سرمایه‌گذاری و ساختمانی آلتون از طریق کارآفرینی هوشمندانه و پربازده خصوصاً در حوزه‌های نوآورانه، دانش‌بنیان، اشتغال‌زا، هنری و سلامت ‌محور
  2. تمرکز بر صیانت از محیط زیست با هدف توسعه پایدار از طریق رعایت الزامات قانونی زیست‌محیطی، استقرار استانداردهای سیستم‌ مدیریت کیفیت، زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه‌ای به تناسب ماموریت شرکت سرمایه‌گذاری و ساختمانی آلتون، انتخاب تکنولوژی‌های سازگار با محیط زیست و تمرکز بر رفاه منطقه‌ای با بومی‌گزینی نیروی انسانی
  3. تعهد بر سلامت اقتصادی از طریق توسعه شفافیت مالی در راستای حفظ منافع ذینفعان
  4. اهتمام به کاهش تضاد در تحقق نیازها و انتظارات حال و آتی ذی‌نفعان، کارکنان، شرکاء، تامین‌کنندگان و نهادهای حاکمیتی، نظارتی، صنفی و آموزشی
  5. ایجاد توازن بین کار و زندگی برای ارتقاء سلامت روانی و جسمی کارکنان و خانواده‌های ایشان

موضوعات مهم و اساسی مسئولیت اجتماعی شرکت سرمایه‌گذاری  و ساختمانی آلتون شامل سه اصل می باشد:

توسعه پایدار: آلتون از طریق شناسایی فرصتهای اقتصادی و اجتماعی و همزمان با توجه به محیط داخلی و پیرامونی، در راستای توسعه پایدار حرکت می نماید. این شرکت در پاسخگویی مناسب و راهبری نیازها و انتظارات ذینفعان و جوامع میزبان به منابع طبیعی و محدودیتهای زیست محیطی از طریق نظارت و کنترل مستمر بر شرکتهای سرمایه پذیر در راستای حفظ و بهبود مستمر فعالیتهای صورت گرفته و شرایط آن با نگاه به آینده اقدام می نماید.

ارزش آفرینی مستمر برای ذینفعان: آلتون همواره تلاش نموده تا با خلق ارزش فزاینده برای ذینفعان عمل نموده و در سرمایه گذاری ها، اصول سود آوری اقتصادی را با محوریت توسعه جوامع میزبان گسترش داده تا ضمن خلق ارزش اقتصادی، رویکردهای توسعه جوامع و مسئولیت پذیری در حوزه های مختلف را راهبری نماید.

رعایت اصول اخلاقی در کسب و کار: این شرکت همواره با رعایت اصول اخلاقی و رویکردهای اخلاق مدارانه در حوزه‌های کسب و کار نظیر شفاف سازی در فعالیتهای سازمان، سلامت مالی و اداری، اخلاق مداری در تعاملات با جامعه و ذی‌نفعان، عدالت محوری و نظایر آن را در کسب و کار رعایت نموده و بهبود می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *